Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Księgowa

Wrocław

, OTTO Work Force Polska Sp. z o.o

Księgowa
Wrocław

Opis stanowiska

- weryfikowanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym
- terminowe księgowanie i dekretowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
- rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych
- kontrola rejestrów VAT, przygotowanie danych do deklaracji VAT,
- aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
- prowadzenie sprawozdawczości GUS,

Wymagania

- wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu Finansów i Rachunkowości)
- min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku księgowej
- doskonała organizacja pracy, rzetelność i skrupulatność
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- znajomość programu SAP

Oferujemy

- pracę u lidera w branży produkcyjnej
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w ambitnym i zmotywowanym zespole specjalistów