Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy

Wrocław

, eis edu

Przedstawiciel Handlowy - Konsultant Oświatowy
Wrocław

Opis stanowiska

W Europejskim Instytucie Szkoleniowym, będącym niepubliczną jednostką oświatową, realizujemy misję popularyzacji edukacji komplementarnej i dbamy o pozytywną motywację dzieci i młodzieży. Nasi Konsultanci Oświatowi to osoby łączące chęć osiągania najlepszych wyników, z odpowiedzialnością i prestiżem związanym z pracą w edukacji. Jeżeli taka wizja stanowiska jest bliska także Tobie, aplikuj i dołącz do naszego zespołu. Zapewnimy Ci odpowiednie wsparcie, aby ułatwić początek współpracy, Ty natomiast zadbaj o dobre nastawienie i entuzjazm.

Wymagania

Od 3-5 lat doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej. Mile widziani kandydaci z branży ubezpieczeń, telekomunikacji, energii, edukacji, ze struktur sprzedaży bezpośredniej;
Praca popołudniu od 16-20
Przedsiębiorczość i samodzielność działania, dojrzałość emocjonalna;
Znajomość technik sprzedaży;
Nastawienie na osiąganie i przekraczanie celów;
Silna motywacja do pracy, dyspozycyjność;
Umiejętność pracy w konkurencyjnym środowisku;
Chęć ciągłego doskonalenia się w dziedzinie sprzedaży;
Dodatkowym atutem będzie znajomość lokalnego rynku edukacyjnego;
Prawo jazdy kat B i własny samochód.

Oferujemy

elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do potrzeb kandydata z możliwością zatrudnienia etatowego;
atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym;
dodatek paliwowy;
możliwość natychmiastowego wypłacenia wypracowanego wynagrodzenia;
możliwość awansu w strukturach firmy;
szeroką gamę szkoleń dotyczących produktu i technik sprzedaży;
niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań.