Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana)

Łódź

, Talent Partners

Przedstawiciel Handlowy (Chemia Budowlana)
Łódź

Opis stanowiska

• realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i raportowanie efektów działań,
• pozyskiwanie i obsługa klientów,
• prowadzenie negocjacji handlowych oraz przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
• analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych,
• bieżąca obsługa kontraktów i prowadzenie dokumentacji handlowej,
• monitorowanie rynku.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (mile widziane chemiczne lub pokrewne),
• min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży surowców chemicznych,
• doświadczenie w sprzedaży surowców do produkcji farb, tynków, lakierów, posadzek żywicznych oraz chemii budowlanej będzie kluczowym atutem,
• znajomość języka angielskiego,
• prawo jazdy kat. B,
• dynamika i skuteczność w osiąganiu celów,
• zdolności negocjacyjne,
• wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• pracę w dużej, renomowanej firmie,
• stabilne warunki zatrudnienia,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy).