Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rogowiec
    (97-410)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Rogowiec

, Agencja Pracy Select

Pracownik produkcji
Rogowiec

Opis stanowiska

- Praca na linii produkcyjnej.
- Obsługa i ustawianie maszyn produkcyjnych.
- Czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych maszyn.
- Dbałość o ład i porządek procesu produkcyjnego.

Wymagania

- Samodzielność w pracy.
- Dokładność i zaangażowanie.
- Umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej.
- Sprawność fizyczna.
- Motywacja do pracy.
- Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu wystarczającym do podstawowej komunikacji.

Mile widziane:
- Wykształcenie techniczne.
- Znajomość zagadnień technicznych i umiejętność czytania rysunków technicznych.
- Doświadczenie w pracy na produkcji.
- Uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
- Pracę od poniedziałku do piątku po 8 h.
- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Atrakcyjne wynagrodzenie 3200,00 brutto.