Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Głuchołazy
    (48-340)

Praca na stanowisku Pracownik Magazynu

Głuchołazy

, Adecco Poland

Pracownik Magazynu
Głuchołazy

Opis stanowiska

• kompletowanie zamówień magazynowych
• pobieranie/odbieranie towarów
• sortowanie towarów oraz wykładanie na półki

Wymagania

• Ukończone 18 lat,
• gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym,
• umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim,
• brak przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 10 godzin.

Oferujemy

• stawka początkowa 16,00 zł brutto/h + premie(do 15 % premii, które są zależne od efektywności i frekwencji),
• Awansuj i zarabiaj nawet 23 PLN/h
• godziny nocne to 20 % od podstawowego ustawowego godzinowego wynagrodzenia,
• pracę w systemie 2 zmianowym,
• umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na umowę stałą,
• bezpłatny transport z i do pracy,
• darmowy posiłek,
• 300 zł brutto za obecność w pracy**
• 1600 zł brutto za polecenie pracownika**
• 850 zł brutto dla osób powracających**
• pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin w jednym z systemów:
- Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa,
- Środa, Czwartek, Piątek, Sobota,
- Poniedziałek, Wtorek, Czwartek, Piątek,
• możliwość pracy na ½ etatu(pn-wt, czw-pt, sob-ndz)