Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Junior PHP Developer

Warszawa

, teamquest

Junior PHP Developer
Warszawa

Opis stanowiska

* Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności;
* Tworzenie dokumentacji projektowej;
* Rozwijanie już istniejących aplikacji;
* Praca przy projektach związanych z rozwiązaniami dla B2B/B2C.

Wymagania

* Znajomości PHP5, MySQL (mile widziana znajomość PHP7);
* Doświadczenie na podobnym stanowisku od pół roku do półtora;
* Znajomości zagadnień związanych z programowaniem obiektowym;
* Doświadczenia w pracy z dowolnym webowym frameworkiem MVC;
* Języka angielskiego na poziomie komunikatywnym i umożliwiającym czytanie dokumentacji;
* Umiejętności programowania i analitycznego myślenia;
* Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności;
* Umiejętności pracy w zespole.

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Znajomość Zend Framework.

Oferujemy

* Wybór formy zatrudnienia (na początek umowa zlecenie, o dzieło, B2B, później możliwość umowy o pracę);
* Odpowiednie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;
* Prowadzenie innowacyjnych projektów dla uznanych firm polskich i zagranicznych;
* Możliwość rozwoju zawodowego i poznania zaawansowanych technik w praktyce;
* Stabilne warunki współpracy;
* Elastyczne godziny pracy;
* Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
* Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale;
* Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym;
* Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole.