Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Projektant / Programista Java

Warszawa

, teamquest

Senior Projektant / Programista Java
Warszawa

Opis stanowiska

* Analiza, projektowanie, implementacja i utrzymanie rozwiązań własnych firmy od strony backendowej
* Współpraca z użytkownikami wewnętrznymi aplikacji
* Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentowej projektów

Wymagania

* Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* Bardzo dobra znajomość Spring oraz Hibernate
* Dobra znajomość SQL
* Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
* Umiejętność pracy z wzorcami projektowymi
* Znajomość zasad programowania obiektowego
* Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym (wewnętrznym lub zewnętrznym)
* Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Praktyczna znajomość innych języków programistycznych np. Ruby, PHP
* Znajomość AngularJS, Test NG, GRADLE
* Doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT
* Doświadczenie w pracy z biblioteką Liquibase
* Znajomość NoSQL/MongoDB
* Doświadczenie w pracy z Apache Tomcat
* Doświadczenie w pracy z architekturą SOA, najlepiej z Microservices
* Znajomość JMS/ActiveMQ

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie na zasadzie b2b
* Realne możliwości rozwoju zawodowego
* Możliwość udziału w interesujących projektach
* Pracę w najnowszych technologiach (Java8, Spring4, Hibernate4, RabbitMQ Angular4)