Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Mid SQL Developer (Dział - Automation Solutions)

Wrocław

, teamquest

Mid SQL Developer (Dział - Automation Solutions)
Wrocław

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużego międzynarodowego dostawcy systemu ERP, poszukujemy osoby na stanowisko:
Mid SQL Developer (Dział - Automation Solutions).

Wymagania

* minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
* bardzo dobra znajomość SQL
* doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych,
* wykształcenie wyższe związane z programowaniem
* bardzo dobra znajomość języka angielskiego (na poziomie min. B2)
* umiejętność analitycznego myślenia
* dobre umiejętności komunikacyjne

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* znajomość języka Progress 4GL
* doświadczenie w pracy w międzynarodowych
* znajomość systemu/-ów klasy ERP, zwłaszcza modułów finansowych lub aplikacji biznesowych

Oferujemy

* atrakcyjne wynagrodzenie
* stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
* rodzinną atmosferę pracy i komfortowe biuro
* udział w międzynarodowych projektach z pogranicza IT i biznesu
* możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach branżowych
* benefity:
* kartę Multisport,
* grupowe ubezpieczenie,
* naukę j. angielskiego,
* eventy firmowe,
* opiekę medyczną