Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Krosno
    (11-130)

Forma zatrudnienia

  • praca zdalna

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik centrum obsługi telefonicznej – call center

Krosno

, Mikrotech S.A
zakończona
Opublikowane 2017-11-16 19:01:47

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik centrum obsługi telefonicznej – call center
Krosno

Opis stanowiska

pracownik centrum obsługi telefonicznej – call center (praca zdalna)

Wymagania

nienagannej dykcji,
komunikatywności
umiejętności pracy pod presją czasu
podstawowej umiejętności obsługi komputera

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),
pracę dostosowaną do indywidualnych potrzeb
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.