Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Doświadczony Developer PHP

Warszawa

, teamquest

Doświadczony Developer PHP
Warszawa

Opis stanowiska

* projektowanie, implementacja i utrzymanie systemów rozwijanych przez Firmę
* realizowanie zadań wynikających z planu projektu i dokumentacji technicznej
* tworzenie dokumentacji projektowej i użytkowej
* opiniowanie dokumentacji analitycznej

Wymagania

* bardzo dobrej znajomości języka PHP
* doświadczenia w pracy z frameworkami: Zend, Laravel
* znajomości podstaw technologii internetowych: HTML5, CSS3, JavaScript, Ajax, jQuery
* doświadczenia w korzystaniu z usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii
* doświadczenia w tworzeniu i korzystaniu z REST API
* umiejętności korzystania z systemów zarządzania wersjami (Git, Geritt)
* wykształcenia wyższego technicznego (wskazane informatyczne)
* znajomości języka angielskiego w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
* zdolności analitycznych
* odpowiedzialności, sumienności i dokładnośc

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* doświadczenie w pracy z AngularJS 1
* znajomość dodatkowych technik i narzędzi (narzędzia CASE, notacja UML)
* wiedza na temat zasad funkcjonowania rynku finansowego, a w szczególności funduszy inwestycyjnych/ubezpieczeniowych.
* doświadczenie lub znajomość metodyki Agile / Scrum

Oferujemy

* udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych
* stabilną pracę w doświadczonym i kreatywnym zespole
* wzrost kompetencji w zakresie najnowszych technologii
* bogaty pakiet socjalny w tym m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć sportowych
* bogaty pakiet socjalny, w tym: opieka medyczna, *dofinansowanie zajęć sportowych i nauki języków obcych
* możliwość realizacji pasji sportowych w ramach firmowych Sekcji: Biegowej, Piłki nożnej, Fotograficznej, Programistycznej i Rowerowej