Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Samodzielny Programista iOS

Warszawa

, teamquest

Samodzielny Programista iOS
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy realizującej aplikacje mobilne dla największych globalnych marek, obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Wymagania

* Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
* Solidna wiedza o Objective-C
* Przynajmniej jedna aplikacja w App Store
* Biegła znajomość UIKit
* Znajomość popularnych open-source'owych projektów, np. AFNetworking
* Stosowanie CocoaPods
* Doświadczenie w pracy z REST API
* Doświadczenie z Core Data
* Doświadczenie w pracy z GIT

Mile widziane będzie:
* Doświadczenie w pracy z popularnymi BaaS typu Parse czy Firebase

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
* Projekty dla znanych, zagranicznych Firm
* Pracę w młodym zespole
* Możliwość realizacji własnych pomysłów