Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Żory
    (44-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. HR

Żory

, Talent Partners

Specjalista ds. HR
Żory

Opis stanowiska

• prowadzenie projektów rekrutacji (redagowanie i publikacja ogłoszeń, udział w spotkaniach rekrutacyjnych),
• prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami,
• organizacja szkoleń dla pracowników firmy,
• odpowiedzialność za prowadzenie spraw administracji personalnej,
• budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
• bieżące doradztwo i współpraca HR w zakresie zmian organizacyjnych, rozwiązywania konfliktów i problemów personalnych,
• obsługa systemu SAP pod kątem zleconych do realizacji zadań.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie, preferowane wyższe w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
• znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
• znajomość narzędzi i technik rekrutacyjnych,
• wiedza z zakresu organizowania procesów szkoleniowych,
• zdolności organizacyjne,
• komunikatywność.

Mile widziane:
• znajomość systemu SAP.

Oferujemy

• ciekawą i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• szkolenia i możliwości rozwoju,
• przyjazną atmosferę pracy,
• atrakcyjny system wynagrodzeń,
• dodatkowe benefity.