Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Bielsko-Biała
    (43-300)

Praca na stanowisku Programista C++

Bielsko-Biała

, Talent Partners

Programista C++

Opis stanowiska

tworzenie, projektowanie i rozwijanie oprogramowania,
analiza wymagań, przepływu danych,
opracowywanie raportów i analiz,
utrzymywanie i rozwój projektów informatycznych.

Wymagania

min. 1-2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C++,
znajomość programów w języku C++,
znajomość oprogramowania C++Builder,
znajomość języka SQL,
znajomość obsługi relacyjnych baz danych (w tym MSSQL Server),
znajomość pakietów biurowych (MS Office, OpenOffice),
znajomość jęz. angielskiego na poziomie umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

znajomość systemu kontroli wersji SVN,
znajomość Crystal Reports,
znajomość systemów klasy ERP lub CRM.

Oferujemy

ciekawą pracę w rozwojowej firmie,
liczne wyzwania zawodowe,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w doświadczonym i dynamicznym zespole.