Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kierownik cukierni/restauracji

Łódź

, Work System

Kierownik cukierni/restauracji
Łódź

Opis stanowiska

-obsługa Klientów,
-zarządzanie zespołem,
-utrzymywanie standardów obsługi Klienta.

Szczegółowe informacje nt. zakresu obowiązków omawiane są podczas spotkania rekrutacyjnego.

Wymagania

- mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- wysoka kultura osobista,
- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym i równoważnym,
- gotowość do pracy w tygodniu oraz w weekendy.

Oferujemy

- praca w systemie zmianowym i równoważnym,
- praca od poniedziałku do piątku oraz w co drugi weekend,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie na cały etat,
- pełne szkolenie z zakresu obowiązków.

Miejsce wykonania zlecenia: Łódź (Port Łódź) lub Piotrów Tryb. (Focus Mall)