Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Jaworzno
    (43-600)

Praca na stanowisku Kontroler jakości

Jaworzno

, Rapid

Kontroler jakości
Jaworzno

Opis stanowiska

- zapoznanie się ze zleceniem wykonania badania
- zastosowanie właściwej procedury badawczej
- odpowiednia technika badania
- prawidłowa obsługa defektoskopów
- właściwa interpretacja wskazań
- zakwalifikowanie wykrytych niezgodności zgodnie z kryteriami akceptacji
- sporządzenie raportu z badań

Wymagania

- wykształcenie: średnie techniczne/zawodowe/wyższe techniczne
- umiejętność organizacji pracy osobistej i grupowej
- Uprawnienia: VT2, MT2, PT2, UT2, RT2, badania niszczące, metalografia
- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną
- odpowiedzialność
- asertywność
- obsługa urządzeń biurowych
- obsługa Microsoft Office
- znajomość rysunku technicznego
- samodzielność
- mobilność
- wiedza z szeroko rozumianej techniki turbinowej, kotłowej,
- znajomość procesów spawalnic

Oferujemy

- Umowę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Stabilne zatrudnienie
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia