Branża

  • Administracja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Asystentka/Stażystka

Wrocław

, Olesiński&Wspólnicy

Asystentka/Stażystka
Wrocław

Opis stanowiska

Olesiński & Wspólnicy to aktualnie 80 doradców, 4 miasta w Polsce, 10 lat doświadczenia, IV miejsce na Dolnym Śląsku (ranking kancelarii prawnych Rzeczpospolita 2014) i VI miejsce w Polsce (ranking kancelarii prawnych Dziennik Gazeta Prawna 2014), stale rozwijająca się sieć relacji z Partnerami w kraju oraz Partnerami zagranicznymi. Świadczymy usługi Klientom z różnych sektorów gospodarki, oferując kompleksowe doradztwo prawne i podatkowe we wszystkich dziedzinach prawa. Staranna definicja oczekiwanych rezultatów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie nowych odważnych pomysłów, a przy tym odpowiedzialność za rekomendowane rozwiązania to podstawa naszego podejścia.

OPIS STANOWISKA:
Asystentka wrocławskiego biura kancelarii

Wymagania

OCZEKUJEMY:
znajomości języka angielskiego i/niemieckiego
dobrej znajomości pakietu MS-Office
pełnego zaangażowania z wykonywanie powierzonych zadań
dobrej organizacji czasu pracy
umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

rozpoczęcie współpracy od płatnego stażu
możliwość nabrania doświadczenia wśród wysokiej klasy specjalistów
przyjazną atmosferę w przyjaźnie zarządzanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji przez portal z dopiskiem "asystentka".