Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku PRACA W BIURZE HANDLOWYM

Wrocław

, AUTOTECH

PRACA W BIURZE HANDLOWYM
Wrocław

Opis stanowiska

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy osoby do pracy w biurze handlowym. Nasza firma zajmuje się sprzedażą bezpośrednią oraz internetową części samochodowych. Praca przy komputerze, pomoc przy pakowaniu towaru, dowóz towaru do klientów na terenie miasta.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy prawa jazdy kat. B, mile widziane osoby z podstawowymi umiejętnościami obróbki graficznej w corelu, i przede wszystkim chęci do pracy.

Oferujemy

Stałą pracę na Umowę o pracę
Pierwsze 3 miesiące pensja minimalna 1750 zł brutto.
Po 3 miesiącach możliwość awansu w zależności od osiąganych wyników.
Praca od zaraz.

Osoby chętne prosimy o wysyłanie CV przez portal.