Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Architekt - Projektant Wnętrz

Warszawa

, top-manager

Architekt - Projektant Wnętrz
Warszawa

Opis stanowiska

· Doradztwo i obsługa klienta przy ustalaniu szczegółów aranżacji mieszkań wykończonych pod klucz
· Przygotowywanie projektów na podstawie materiałów wybranych z pakietów wykończeń lub na zlecenie indywidualne.
· Opieka nad całym procesem projektowym (umowa – projekt - wycena)

Wymagania

· Wykształcenie wyższe – kierunek związany z Architekturą
· Biegła znajomość obsługi programów projektowych
· Doświadczenie w branży

Oferujemy

· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
· Niezbędne narzędzia do pracy
· Pracę w miłej atmosferze
· Pracę od poniedziałku do piątku