Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Pracownik DRUKARNI

Warszawa

, Leads sp.z.o.o.

Pracownik DRUKARNI
Warszawa

Opis stanowiska

Praca w sektorze produkcyjnym - w drukarni. Drukarnia zajmuje się produkowaniem etykiet (tzw. stickerów - pustych naklejek do hipermarketów/etykiet spożywczych). Praca fizyczna przy obsłudze linii produkcyjnej, kontroli jakości, przy obsłudze maszyny drukującej. Praca w systemie trzyzmianowym (również nocnym). Możliwość wypracowania nadgodzin które są dodatkowo płatne. Praca stała (stałe godziny pracy). Możliwa praca w weekendy.

Wymagania

- wykształcenie minimum zawodowe

Mile widziane :
- doświadczenie na podobnym stanowisku, lecz nie jest to przymusowę gdyż wszystkiego uczymy od podstaw.

Oferujemy

- stawkę godzinową 14zł/h - zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową zapewniającą świadczenia socjalne, ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych itp.
- szczegółową prezentację warunków zatrudnienia

Osoby zainteresowane zapraszamy do procesu rekrutacji poprzez
wysłanie CV przez portal z dopiskiem DRUKARNIA.

Wszystkim kandydatom nadsyłającym aplikacje dziękujemy, zastrzegamy sobie jednak prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.