Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Senior Java Engineer

Warszawa

, Team Quest

Senior Java Engineer
Warszawa

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, prężnie działającego softwarehouse, obsługującego największych klientów z branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymagania

* Minimum 4-5 lat doświadczenia jako samodzielny programista w dużych projektach
* Wykształcenie na kierunku informatycznym lub pokrewnym
* Dobra, praktyczna znajomość technologii: Java J2SE, Spring, ORM, JMS, REST, SOAP
* Doświadczenie z systemami klasy BPM
* Znajomość narzędzi do wersjonowania (git lub pokrewne)
* Znajomość baz danych
* Znajomość wzorców projektowych, wzorców integracyjnych
* Znajomość zagadnień związanych z testowaniem i framework-ów do testów jednostkowych
* Znajomość metodyk wytwarzania oprogramowania
* Dobra znajomość języka angielskiego (dokumentacja systemowa)
* Zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
* Odpowiedzialność, samodzielność
* Chęć zdobywania nowych umiejętności i łatwość przyswajania nowej wiedzy
* Umiejętność pracy pod presją czasu

Mile widziane:
* Doświadczenie z systemami klasy DMS/ECM
* Doświadczenie z CQRS, EventSourcing, JCache, JWT/OAuth2
* Znajomość Docker'a, Ansible

Oferujemy

* Kontrakt B2B
* Elastyczne godziny pracy
* Możliwość rozwoju w kierunku architekta
* Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w technologiach Mobilnych, bankowości, systemach transakcyjnych
* Dynamiczny, profesjonalny zespół
* Przyjazną atmosferę pracy