Branża

  • Hotelarstwo / Gastronomia / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Kucharz

Warszawa

, Biocultura Cafe

Kucharz
Warszawa

Opis stanowiska

Klimatyczna klubokawiarnia na warszawskiej Woli - Biocultura Cafe. W związku z szybkim rozwojem poszukujemy osób do pracy na stanowisko kucharza.

Twoja odpowiedzialność:
- szukanie nowych kulinarnych smaków świata.
- przygotowywanie przekąsek i lunchy dla naszych gości

Wymagania

Od kandydata lub kandydatki oczekujemy:
- znajomości kuchni BIO (zdrowa żywność itd),
- zaangażowania i energii,
- dyspozycyjności,
- umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy

- miłą atmosferę i ciekawą pracę w młodym zespole,
- elastyczny grafik,
- szkolenie w wielu dziedzinach oraz kariera na dalszych stanowiskach,
- zatrudnienie na dłuższy okres,
- dla osób chcących rozwijać razem z nami naszą klubokawiarnię umowę o pracę.

CV prosimy wysyłać przez portal.