Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista do spraw sprzedaży

Warszawa

, antix

Specjalista do spraw sprzedaży
Warszawa

Opis stanowiska

Dobrze prosperująca warszawska firma zajmująca się produkcją osłon przed promieniowaniem RTG poszukuje osoby do pracy w biurze handlowym. Praca w 3-osobowym młodym zespole polega na kontakcie mailowym i telefonicznym z klientem (także zagranicznym), przygotowywaniu ofert handlowych, przyjmowaniu i obsłudze zamówień, dbaniu o wizerunek marketingowy firmy i jej rozwój.

Wymagania

- język angielski na poziomie min. B1
- wykształcenie min. licencjat - dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office) i urządzeń biurowych
- zmysł techniczny - komunikatywność, kultura osobista
- zaangażowanie w dbałość o interes firmy
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- stałą umowę o pracę po okresie próbnym
- stałe godziny pracy 8.30-16.30
- pracę w przyjacielskie atmosferze bez poczucia presji
- premie świąteczne i uznaniowe - możliwość rozwoju i awansu