Branża

  • Zdrowie/ Opieka / Rekreacja

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Dietetyk

Wrocław

, Akademia Dietetyki

Dietetyk
Wrocław

Opis stanowiska

Akademia Dietetyki poszukuje wykładowców – dietetyków do prowadzenia szkoleń z zakresu dietetyki w trybie weekendowym we Wrocławiu.

Wymagania

 ukończone studia II stopnia na kierunku dietetyka
 doświadczenie zawodowe jako dietetyk, min. 2 lata
 dyspozycyjność w weekendy
 komunikatywność i wysoka kultura osobista
 kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć
 odpowiedzialność za powierzone zadania
 otwartość i optymizm
 uprawnienia pedagogiczne (mile widziane)
 doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (mile widziane)

Oferujemy

 ciekawą, rozwijającą i inspirującą pracę w firmie o rozpoznawalnej i ugruntowanej pozycji na rynku
 długotrwałą, stabilną współpracę w miłej atmosferze
 korzystne warunki finansowe
 wsparcie merytoryczne
 możliwość realizacji ambitnych zadań szkoleniowych
 możliwość rozwoju zawodowego