Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Stare Miasto
    (14-120)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Stare Miasto

, Europoles Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH

Opis stanowiska

Wspieranie Dyrektora Zakładu w kontaktach biznesowych,
Prowadzenie tłumaczeń w mowie i w piśmie z języka niemieckiego na język polski i z języka polskiego na język niemiecki,
Realizacja bieżących prac administracyjnych,
Obieranie i łączenie rozmów telefonicznych,
Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą w Zakładzie,
Nadzór nad obiegiem korespondencji i dokumentów,
Przyjmowanie oraz obsługa gości.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
Dodatkowym atutem będzie posiadanie wykształcenia wyższego – germanistyka,
Dobra znajomość środowiska MS Office,
Prawo jazdy kat. B,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Rzetelność i skrupulatność,
Komunikatywność i wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym, dynamicznym Zespole,
Miłą atmosferę pracy,
Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów.