Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Berlin
    (Niemcy)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Monter podłóg z suchego betonu/jastrych

Berlin

, Eurokontakt

Monter podłóg z suchego betonu/jastrych
Berlin

Opis stanowiska

Praca dla monterów podłóg z suchego betonu do pracy w okolicach Berlina.
Wyjazd 31.05
Kontrakt trwa od 01.06.2015 Do 03.07.2015 – możliwość przedłużenia kontraktu
Zakres obowiązków:

 praca z produktami FERMACELL®
 usuwanie nierówności podłoża (za pomocą suszonego, mineralnego granulatu betnou komórkowego)
 gruntowanie
 tworzenie nasypu ze sztucznego tworzywa piankowego oraz cementowego spoiwa
 montaż elementów podłogowych
 szpachlowanie
 zamykanie otwartych szczelin pianką montażową
 czyszczenie podłoża oraz usuwanie pozostałości szpachli

Praca 8-10 godzin dziennie

Wymagania

– Doświadczenie na stanowisku montera podłóg z gotowych elementów/jastrych
– Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– Chęć wyjazdu własnym samochodem
– Mile widziane osoby z terenów przy zachodniej granicy

Oferujemy

Zapewniamy nocleg.
Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.