Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Jelenia Góra
    (16-100)

Praca na stanowisku Cieśla szalunkowy

Jelenia Góra

, Regess

Cieśla szalunkowy

Opis stanowiska

• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu (płyty, słupy, stropy etc.),
• montaż stropów z płyt betonowych,
• poziomowanie szalunków, ustawienie i pozycjonowanie szalunków,
• zdejmowanie deskowania.

Wymagania

• doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli budowlanego,
• umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,
• mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii,
• prawo jazdy kategorii B,
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
• własna działalność gospodarcza.

Oferujemy

• współpraca z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku,
• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego.