Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Białystok
    (15-001)

Praca na stanowisku Magazynier

Białystok

, Smart MBC

Magazynier
Białystok

Opis stanowiska

- przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu salonu meblowego,
- weryfikacja stanu magazynowego (ilości i jakości produktów),
- przewóz mebli do i z magazynu,
- ustawienie wg layoutu na placach i boxach w salonie.

Wymagania

- dyspozycyjności do pracy na pełen etat,
- doświadczenia w pracach magazynowych,
- udokumentowane uprawnienia na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialności za powierzone zadania,
- gotowości do pracy fizycznej.

Oferujemy

- współpraca oparta na umowę zlecenie/dzieło,
- przyjazną atmosferę pracy,
- rozwój kariery w w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- wspaniały i zawsze chętny do pomocy zespół!