Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Barman

Bełchatów

, select-hr

Barman
Bełchatów

Opis stanowiska

Agencja Pracy Select, firma działająca w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów na stanowisko:
BARMAN W KLUBIE EKSTRAKLASA

Nr ref.: BARMAN/EKSTRAKLASA/2017
Miejsce pracy: Bełchatów

Wymagania

- Wysoki poziom kultury osobistej,
- Umiejętność pracy w zespole,
- Odpowiedzialność,
- Chęci do pracy,
- Dyspozycyjność.

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy na stanowisku Barmana
- Ukończony kurs barmański

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Elastyczny grafik,
- Praca bezpośrednio poprzez pracodawcę.