Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Ustroń
    (43-450)

Praca na stanowisku Pracownik Produkcji

Ustroń

, Max Power Sp. z o.o.

Pracownik Produkcji
Ustroń

Opis stanowiska

Max Power Sp. z o.o. (wpis do rejestru agencji zatrudnienia 5944) dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży Automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Ustroń
Dojazd zorganizowany z Jastrzębia Zdroju, Skoczowa, Ochab

Opis pracy:
- prace montażowe przy produkcji elementów wyposażenia samochodów

Wymagania

- sprawność fizyczna
- dobry wzrok
- zdolności manualne
- zaangażowanie oraz chęć do pracy
- dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym

Oferujemy

- pracę od zaraz
- pełny etat
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie z premiami

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami)"