Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SERWISANT SPRZĘTU WETERYNARYJNEGO/ SPRZEDAWCA

Warszawa

, Agencja Pracy Select

SERWISANT SPRZĘTU WETERYNARYJNEGO/ SPRZEDAWCA
Warszawa

Opis stanowiska

Agencja Pracy Tymczasowej Select, wiodąca firma w obszarze doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy oraz pracy tymczasowej, należąca do grupy Business Solutions Wojciech Karłowski (nr W rej. Agencji Zatrudnienia: 3891), dla swojego Klienta firmy z renomowanej Firmy usługowej branży weterynaryjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:
SERWISANT SPRZĘTU WETERYNARYJNEGO/SPRZEDAWCA

Nr ref.: SERWISANT/2017
Lokalizacja: teren Polski - od linii Warszawy na północ

Zadania osoby zatrudnionej na tym stanowisku:
- Serwisowanie i naprawę szeroko pojętego sprzętu weterynaryjnego, takiego jak urządzenia RTG, USG, sprzętu do endoskopii, stomatologii czy też anestezji, jak i wiele innych.
– Wsparcie biurowe oraz techniczne (także telefoniczne) klienta w zakresie oferowanych produktów.
– Montaż, uruchamianie, instalowanie urządzeń w gabinecie klienta.
– Przyjmowanie zgłoszeń i rozwiązywanie problemów w zakresie działania urządzeń.
– Lokalizowanie oraz usuwanie uszkodzeń i usterek urządzeń.
– Prowadzenie konserwacji i kontrolowanie sprawności technicznej urządzeń.
– Sporządzanie raportów i zestawień z wykonanych pomiarów i napraw.
– Regularne wizyty u klientów na terenie Polski oraz sprzedaż oferowanych przez firmę.
- Promocja produktów firmy oraz utrzymywanie pozytywnych kontaktów z Lekarzami weterynarii.
- Aktywny udział w organizacji seminariów, targów i konferencji weterynaryjnych.

Wymagania

– Wykształcenia kierunkowego – preferowane techniczne/około medyczne (elektronika, inżynieria biomedyczna, itp.).
– Znajomości języka angielskiego lub niemieckiego w tym także języka technicznego.
– Zaangażowania w wykonywaną pracę oraz przedsiębiorczości.
– Bardzo dobrej organizacji pracy i silnej motywacji wewnętrznej.
– Zdolności samodzielnej organizacji pracy.
– Otwartości i komunikatywności a także łatwości w nawiązywaniu kontaktów.
– Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

- Ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się branży weterynaryjnej z dużymi możliwościami oraz szerokim rynkiem odbiorców.
- Niezbędne narzędzia pracy.
- Szkolenie w naszej siedzibie głównej w Niemczech.