Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Piotrków Trybunalski
    (97-300)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku WSPARCIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Piotrków Trybunalski

, Agencja Pracy Select

WSPARCIE PRACOWNIKÓW PRODUKCJI

Opis stanowiska

- Sortowanie i etykietowanie produktów.
- Dbanie o czystość i porządek na miejscu pracy.
- Wykonywanie drobnych prac produkcyjnych i magazynowych.
- Pakowanie ulotek w magazynie.

Wymagania

- Silna motywacja do pracy.
- Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja czasu pracy.
- Sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę.
- Zdolności manualne.
- Umiejętność pracy w zespole i indywidualnie.
- Mile widziani studenci.

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie.
- Możliwość pogodzenia nauki z pracą.
- Przyjazną atmosferę w pracy.