Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Materiałów POS

Warszawa

, carpenterconsulting

Specjalista ds. Materiałów POS
Warszawa

Opis stanowiska

• poszukiwanie i aktywny dobór dostawców materiałów POS,
• współpraca z działami Marketingu i Developmentu nad ostatecznym kształtem zamawianych materiałów POS,
• przeprowadzanie przetargów na zamawiane materiały POS,
• koordynowanie zamówień i kontrola stanów magazynowych pod kątem zapotrzebowania salonów na materiały POS,
• negocjacje z dostawcami,
• wprowadzania nowych elementów i wizualizacji w salonach,
• nadzorowanie wdrożenia materiałów w salonach sprzedaży,
• okresowa kontrola wizualizacji w salonach firmy na terenie Polski,

Wymagania

• minimum 2 lata doświadczenia w firmie produkującej materiały POS lub w Dziale Marketingu na stanowisku odpowiedzialnym za materiały POS i inne nośniki reklamowe,
• wykształcenie wyższe,
• dobra znajomość języka angielskiego,
• dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
• wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne,
• komunikatywność, umiejętność budowania pozytywnych relacji,
• umiejętność prowadzenia negocjacji, mediacji, asertywność,
• bardzo dobra organizacja pracy własnej,
• terminowość, dokładność, punktualność,
• umiejętność właściwego ustalania priorytetów,
• dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych na terenie Polski,

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• 3 miesięczny okres próbny, następnie umowę na czas nieokreślony,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop,
• możliwość rozwoju w międzynarodowej stabilnej firmie,
• prywatny pakiet medyczny,
• ubezpieczenie na życie,
• fundusz świadczeń socjalnych,
• kartę benefit,
• dofinansowanie nauki języka angielskiego,
• atrakcyjne bony w okresach świątecznych