Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cieszyn
    (22-425)

Praca na stanowisku Pracownik produkcyjny, operator produkcji

Cieszyn

, Comac jobs

Pracownik produkcyjny, operator produkcji
Cieszyn

Opis stanowiska

Aktualnie dla naszego klienta, przedsiębiorstwo produkcyjne, które zajmuje się produkcją części metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy osob na stanowisko PRACOWNIKA PRODUKCYJNEGO (OPERATORA PRODUKCJI) w Cieszynie.

Praca na stanowisku pomocnika produkcyjnego, przeprowadzanie kontroli wzrokowej jakości produktów, układanie produktów na linii produkcyjnej, praca w różnych działach produkcji: lakiernia, logistyka, materiał.

Wymagania

• Minimalna znajomość języka czeskiego
• Doświadczenia z produkcją
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Zdolności manualne, dobry stan zdrowia

Oferujemy

• 78,- CZK/GODZ.
• Możliwość bezpośredniego zatrudnienia przez firmę
• Praca w systemie pracy trzyzmianowej
• Miejsce pracy – Czeski Cieszyn
• Początek pracy od ZARAZ

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV poprzez portal.