Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Programista Android

Warszawa

, teamquest

Programista Android
Warszawa

Opis stanowiska

* rozwój i utrzymanie aplikacji na platformie Android
* udział w projektowaniu aplikacji
* tworzenie dokumentacji

Wymagania

* min. 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty Android
* wykształcenie wyższe (kierunki informatyczne)
* bardzo dobra znajomość języka Java
* bardzo dobra znajomość:
* Android SDK,
* Android Studio,
* Gradle, SQLite
* znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej
* komunikatywność, inicjatywa w rozwiązywaniu problemów

Dodatkowe atuty:
* znajomość systemu kontroli wersji GIT
* znajomość bibliotek i frameworków: Retrofit, Picasso, OrmLite, Facebook SDK
* umiejętność tworzenia testów jednostkowych
* znajomość wzorców projektowych
* znajomość Redmine

Oferujemy

* konkurencyjne wynagrodzenie
* pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
* duży poziom samodzielności i możliwość realizowania własnych rozwiązań
* stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, kontrakt lub inną formę
* elastyczne godziny pracy
* możliwość częściowej pracy zdalnej
* opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej
* dobrze skomunikowaną lokalizację biura z pięknym widokiem na panoramę Warszawy
* udział w szkoleniach
* wygodne stanowisko pracy