Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Amsterdam
    (Niderlandy)

Praca na stanowisku Regipsiarz (Holandia)

Amsterdam

, SILVERHAND

Regipsiarz (Holandia)
Amsterdam

Opis stanowiska

SILVERHAND jest firmą godną zaufania z wieloletnim stażem na rynku, mającą zasięg międzynarodowy (biura w Rumunii i na Słowacji).

Oferujemy zatrudnienie na niemieckich, austriackich lub holenderskich warunkach. Wszyscy pracownicy otrzymują umowę o pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi oraz dostępem do opieki medycznej. Pomożemy Ci skutecznie, szybko i bezpiecznie znaleźć stabilną pracę w Niemczech, Austrii i Holandii!

Warunek konieczny: komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub j. angielskiego.

Dla naszego stałego Klienta, sprawdzonego holenderskiego pracodawcy, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

MONTER SUCHEJ ZABUDOWY/REGIPSIARZ

Miejsce pracy: Holandia, Rotterdam, Amsterdam

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:

• montaż i renowacja kontenerów budowlanych (wymiana płyt gipsowych, czyszczenie)
• montaż ścian działowych
• drobne prace stolarskie

Praca na budowach.

Wymagania

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - sprawdzana telefonicznie przez naszych konsultantów
• znajomość technologii w zakresie suchej zabudowy
• doświadczenie na ww. stanowisku
• własne narzędzia i odzież ochronna
• prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)

Oferujemy

• zatrudnienie na warunkach holenderskich - holenderski Pracodawca (nie w delegacji)
• atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe 450,00 euro netto (na rękę)
• zakwaterowanie GRATIS w dobrych warunkach, opłacone przez Pracodawcę
• składki oraz podatki odprowadzane w Holandii przez Pracodawcę
• zaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto
• możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
• możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
• wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
• możliwość regularnych zjazdów do Polski
• ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
• respektowane prawo do urlopu
• nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez portal,
w temacie wpisując nazwę stanowiska oraz numer referencyjny:
LE/478

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm. Kontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

SILVERHAND Dominik Matczak - bezpieczne i satysfakcjonujące zatrudnienie za granicą (KRAZ 7822).