Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Elektromonter

Sosnowiec

, Talent Partners

Elektromonter
Sosnowiec

Opis stanowiska

• montaż rozdzielnic elektrycznych niskiego napięcia,
• montaż rozdzielnic średniego napięcia,
• przeprowadzanie testów wyrobu gotowego,
• pakowanie gotowych wyrobów.

Wymagania

• wykształcenie elektryczne,
• min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość i umiejętność samodzielnego odczytywania schematów elektrycznych oraz rysunków technicznych,
• zdolności manualne oraz dokładność,
• gotowość do pracy w systemie jednozmianowym – w godzinach 6-14,
• samodzielność oraz sumienność.

Mile widziane:
• aktualne uprawnienia SEP do 1kV,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
• udział w tworzeniu nowej linii produkcyjnej na terenie zakładu,
• pracę w rozwijającym się zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe benefity.