Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Konsultant infolinii

Poznań

, kuzniewski

Konsultant infolinii
Poznań

Opis stanowiska

- obsługa zapytań telefonicznych oraz przekazywanie ich do specjalistów ds. sprzedaży
- obsługa rozmów przychodzących dotyczących produktów i usług
- budowanie pozytywnych relacji z klientami firmy
- przygotowywanie zestawień i analiz na potrzeby działu

Wymagania

- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, kultury osobistej i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- bardzo dobrej organizacji czasu pracy
- mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
- mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- mile widziana znajomość sprzętu oraz zagadnień informatycznych

Oferujemy

- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość obcowania z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi
- pracę w miłej i przyjaznej atmosferze