Branża

  • Inżynieria

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (41-200)

Praca na stanowisku Technolog w dziale Elektronicznym

Sosnowiec

, Progresso

Technolog w dziale Elektronicznym
Sosnowiec

Opis stanowiska

Progresso dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Sosnowiec

Obowiązki:
· Nadzór nad istniejącymi procesami technologicznymi oraz wdrażanie nowych,
· Projektowanie i modyfikacja oprzyrządowania maszyn i urządzeń, w tym maszyn SMD,
· Optymalizacja technologii produkcji,
· Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją techniczną,
· Nadzór technologiczny nad pracą maszyn i urządzeń,
· Opiniowanie i wdrażanie zaleceń z zakresu systemów jakościowych ISO 9001, ISO 14001

Wymagania

· Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
· 3- letnie doświadczenie na stanowisku Technologa,
· Znajomość zagadnień z zakresu konstrukcji maszyn produkcyjnych, maszyn SMD, elektromechaniki,
· Praktyczna znajomość obsługi programów typu CAD,
· Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
· Uprawnienia SEP 1 KV,
· Prawo jazdy kat. B,
· Znajomość standardów ISO 9001, ISO TS,
· Umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność,
· Umiejętność rozwiązywania problemów, kreatywność,
· Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

• Stabilną pracę w międzynarodowej firmie
• Umowa bezpośrednio z pracodawcą
• Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą proszone są o nadsyłanie CV ze zdjęciem oraz LM poprzez portal.
W tytule wiadomości proszę wpisać stanowisko oraz miejsce pracy.
Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
[Certyfikat MPiPS: 540]