Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Sosnowiec
    (18-413)

Praca na stanowisku Operator produkcji

Sosnowiec

, During Polska Sp. z o.o.

Operator produkcji
Sosnowiec

Opis stanowiska

• obsługa wtryskarki,
• kontrola jakości gotowych produktów,
• dyspozycyjność do pracy na pełen etat oraz w weekendy,
• przygotowywania transportu gotowego wyrobu (pakowanie),
• praca stojąca, zmianowa po 8 godzin.

Wymagania

⦁ zdolności manualne,
⦁ rzetelność,
⦁ zaangażowanie w powierzone obowiązki,
⦁ umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

• stabilną pracę od zaraz,
• umowę o pracę tymczasową,
• stawka miesięczna do 2300 brutto,
• NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, ZAPEWNIAMY SZKOLENIA,
• doświadczenie w branży automotive,
• możliwości rozwoju osobistego (szkolenia, awanse).