Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Mid Java Developer (Spring, Hibernate)

Warszawa

, teamquest

Mid Java Developer (Spring, Hibernate)
Warszawa

Opis stanowiska

* Praca nad rozwojem kluczowych systemów i aplikacji firmy
* Dostarczanie obszarom biznesowym rozwiązań zgodnie ze zdefiniowanymi wymaganiami
* Zapewnienie zgodności prowadzonych projektów i działań usprawniających ze standardami obowiązującymi w firmie

Wymagania

* Minimum 1,5-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
* Dobra znajomość: JPA/Hibernate, Spring, Web MVC
* Dobra znajomość SQL
* Dobra znajomośc web security
* Znajomość jednego z narzędzi: JUnit, Mockito, Jasmin
* Dobra znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i piśmie

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Znajomość technologii front-endowych (mile widziane, ale nie jest to wymóg konieczny)

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie
* Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmię
* Niezbędna narzędzia pracy (telefon, laptop)
* Pakiet prywatnej opieki medycznej
* Pakiet zajęć sportowo-rekreacyjnych (Multisport)
* Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* Samodzielność w wykonywanych obowiązkach

Proszę o wysyłanie CV w języku angielskim!