Branża

  • Transport / Kierowcy

Lokalizacje

  • Żarów
    (49-200)

Praca na stanowisku Operator Ciągnika Logistycznego

Żarów

, Experum HR

Operator Ciągnika Logistycznego
Żarów

Opis stanowiska

• dostawa i odbiór komponentów i półproduktów pomiędzy wydziałami produkcji,
• dostawa opakowań na wydział wtryskarek,
• umieszczanie półproduktów na magazynie,
• prace porządkowe w magazynie.

Wymagania

• wykształcenie zawodowe bądź średnie,
• sprawność fizyczna, zdolności manualne,
• dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
• gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym,
• prawo jazdy.

Oferujemy

• umowę o prace w stabilnej, międzynarodowej firmie o ustalonej pozycji na rynku,
• dodatki za pracę w weekendy, dodatki za pracę na nocne zmiany, bonusy roczne,
• szkolenia wewnętrzne,
• realna możliwość rozwoju zawodowego.