Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Ostróda
    (14-100)

Praca na stanowisku Spawacz - praca w Ostródzie

Ostróda

, Grupa Progres

Spawacz - praca w Ostródzie
Ostróda

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: spawacz.

Miejsce pracy: Ostróda (bez zakwaterowania; kandydaci z Ostródy lub okolic).

Zakres obowiązków:
- naprawa, kontrola stanu technicznego, regeneracja i konserwacja wagonów i części do wagonów towarowych.

Wymagania

- min. średniego wykształcenia,
- aktualnych uprawnień spawalniczych (111, 131, 135, 311),
- doświadczenia na podobnym stanowisku,
- dyspozycyjności do pracy na 2-3 zmiany.

Oferujemy

- pracę na podstawie umowy o pracę tymczasową, z możliwością przejęcia na umowę o pracę przez Klienta,
- stawkę godzinową- wynagrodzenie przelewane zawsze na czas do 10. dnia miesiąca,
- pracę na cały etat w przedziale 7-23,
- pakiet świadczeń socjalnych,
- system motywacyjny- możliwość korzystania ze zniżek i rabatów w wybranych punktach usługowych i gastronomicznych

Zachęcamy do składania CV poprzez portal z dopiskiem Spawacz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Oferta Pracy Tymczasowej.
Art. 19 g ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008r. Nr 69, poz. 415 z późn. zmian.)