Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Administrator systemów Wintel

Warszawa

, 4IT Solutions Sp. z o.o.

Administrator systemów Wintel
Warszawa

Opis stanowiska

– Monitorowanie współdzielonej kolejki zgłoszeń
– Rozwiązywanie incydentów zgłaszanych przez systemy monitorowania lub użytkowników
– Udział w planowaniu i realizacji zmian związanych z zarządzaną infrastrukturą
– Wykonywanie zaplanowanych zadań administracyjnych
– Rozpoznawanie i diagnoza problemów związanych z zarządzaną infrastruktura

Wymagania

– Wykształcenie o profilu informatycznym, ostatnie lata studiów lub adekwatna wiedza
– Minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowiskach administratora systemów Wintel lub pokrewnym
– Znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows Server(2008/2012) w odniesieniu do serwerów i stacji roboczych
– Doświadczenie w diagnozowaniu problemów dotyczących systemów operacyjnych (Software, Hardware)
– Wiedza o Active Directory, znajomość protokołów DNS, DHCP
– Znajomość MS Exchange lub/i MS SQL
– Dobra znajomość języka angielskiego
– Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną w tym jej tworzenia zarówno w zakresie infrastruktury jak i procesów
– Łatwość komunikacji i współpracy w grupie
– Elastyczność pozwalająca na prace w systemie zmianowym i w trybie gotowości do pracy 24/7

Mile widziane:

– Doświadczenie z językami skryptowymi umożliwiającymi efektywne zarządzanie rozproszonym środowiskiem (VBS, powershell)
– Doświadczenie z konfiguracją systemów pamięci masowych
– Znajomość zagadnień wirtualizacji (Hyper-V/VMWare/Xen)
– Certyfikaty Microsoft i inne z zakresu profilu kandydata

Oferujemy

– Praca na rzecz jednej z największych firm informatycznych na świecie
– Pełny etat
– Dobre warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Praca w zespole profesjonalistów