Branża

  • Gastronomia

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kelner/Kelnerka

Łódź

, Work System

Kelner/Kelnerka
Łódź

Opis stanowiska

- obsługa klienta,
- dbanie o czystość na terenie restauracji,
- kelnerowanie.

Wymagania

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- mile widziane doświadczenie,
- dyspozycyjność i gotowość do podjęcia w pracy w systemie równoważnym.

Oferujemy

- praca na terenie CH Tulipan,
- praca 7 dni w tygodniu w systemie pracy równoważnej,
- lub praca 5 dni w tygodniu- 8 godzin dziennie,
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,
- stawka godzinowa 15 zł brutto/h,
- zatrudnienie przez naszą agencję lub bezpośrednio w firmie.

Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź - Widzew