Branża

  • Logistyka / Spedycja / Magazynowanie

Lokalizacje

  • Jelcz-Laskowice
    (55-220)

Praca na stanowisku Koordynator Magazynu

Jelcz-Laskowice

, EXPERUM Human Resources

Koordynator Magazynu

Opis stanowiska

• zarządzanie zespołem pracowników magazynu,
• sporządzanie tygodniowych grafików pracy,
• przyjmowanie zamówień z Działu Logistyki i planowanie pracy zgodnie z nimi,
• przeprowadzanie inwentaryzacji wraz z zespołem,
• organizacja i nadzór nad przygotowywaniem dostaw dla klientów,
• nadzór nad bezpieczeństwem oraz sprzętem i wyposażaniem magazynu,
• organizacja i nadzór nad wywozem odpadów z poszczególnych działów.

Wymagania

• wykształcenie zawodowe,
• min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• znajomość języka angielskiego lub włoskiego,
• uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność obsługi suwnicy oraz komputera,
• umiejętność analitycznego myślenia oraz współpracy z zespołem.

Oferujemy

• zdobycie doświadczenia w międzynarodowej firmie,
• samodzielność w wykonywaniu swoich obowiązków,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia.