Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Technik - Informatyk

Warszawa

, Serwkom

Technik - Informatyk
Warszawa

Opis stanowiska

W związku z planowanym rozwojem, firma ogłasza nabór na wolne stanowisko: Technik - Informatyk (DZIAŁ OUTSOURCINGU, WSPARCIA TECHNICZNEGO I SZKOLEŃ)
Miejsce pracy: Warszawa
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

Wymagania

-Wykształcenia kierunkowego (lub w trakcie nauki)
-Wiedzy i doświadczenia zawodowego pozwalających sprostać powierzonym zadaniom
-Poczucia odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę
-Kreatywności w działaniu i dobrej organizacji pracy
-Wysokiej kultury osobistej, dokładności i rzetelności
-Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Wymagania techniczne:

-Bardzo dobra znajomość zagadnień informatycznych: od niskiego hardware (budowa, działanie, serwis), do programów produkcyjnych (konfiguracja, administracja, serwis)
-Doskonała znajomość systemów operacyjnych Windows XP-10 (instalacja, konfiguracja)
-Znajomość budowy, działania i serwisowania sieci komputerowych
-Znajomość obsługi systemów Windows Server 2003-2016 oraz zagadnień Active Directory i wirtualizacji
-Umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (także zdalnie
-Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją
-Umiejętność opracowywania i przeprowadzania szkoleń

Mile widziane:

-Doświadczenie zawodowe w sektorze administracji publicznej
-Certyfikaty i kursy Microsoft/Cisco

Oferujemy

-Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę
-Możliwość rozwoju