Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Java Developer (systemy BSS)

Warszawa

, teamquest

Java Developer (systemy BSS)
Warszawa

Opis stanowiska

* Analiza wymagań biznesowych
* Określanie zadań implementacyjnych i testowych
* Implementacja funkcjonalności biznesowych wraz z testami jednostkowymi
* Implementacja testów funkcjonalnych
* Projektowanie, wykonanie i analiza testów niefunkcjonalnych
* Analiza kodu pod kątem jakości przez proces code-review
* Praca w zespole SCRUM

Wymagania

* Bardzo dobra znajomość języka JAVA
* Doświadczenie w pracy z systemami: Eclipse, Git, Gerrit
* Doświadczenie w pracy z systemem Linux
* Minimum 3 lata doświadczenia w obszarze implementacji dużych systemów informatycznych
* Wykształcenie wyższe na kierunkach: inżynieria oprogramowania, informatyka lub pokrewne
* Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
* Umiejętność pracy w zespole
* Motywacja do osiągania wyznaczonych celów
* Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i komunikacyjne

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Doświadczenie w architekturze JEE oraz powiązanych zasadach projektowych
* Doświadczenie w tworzeniu UI (JavaScript, CSS)
* Doświadczenie w obszarze SOA (web services, REST)
* Doświadczenie w testowaniu
* Doświadczenie w Agile Development

Oferujemy

* Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie kontraktu B2B (80 - 100 PLN netto / RBH)
* Pracę w międzynarodowym zespole - osoby zainteresowane mogą pracować przy projektach w Szwecji, Kanadzie, USA i Indiach
* Możliwość rozwoju zawodowego
* Dostęp do najnowszych technologii, narzędzi oraz szkoleń
* Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową Multisport
* Ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze