Branża

  • Kasjerzy / Ekspedienci

Lokalizacje

  • Góra Świętej Małgorzaty
    (99-122)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Kasjer/Spredawca

Góra Świętej Małgorzaty

, Agencja Pracy Select

Kasjer/Spredawca

Opis stanowiska

- Obsługa klienta zgodna ze standardami firmy.
- Obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego.
- Obowiązki związane z obsługą asortymentu.
- Dbanie o ekspozycję i wizerunek sklepu.

Wymagania

- Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
- Odpowiedzialność i zaangażowanie.
- Miła aparycja.
- Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

Lokalizacja: Góra Świętej Małgorzaty
Rodzaj pracy: praca tymczasowa