Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku New Business Manager

Warszawa

, Opal Travel

New Business Manager
Warszawa

Opis stanowiska

- aktywne pozyskiwanie klientów
- kompleksowa koordynacja projektów marketingowo - sprzedażowych
- profesjonalna obsługa klientów biura w zakresie sprzedaży oferowanych usług

Wymagania

- doświadczenia na ww. stanowisku
- znajomości rynku turystycznego
- znajomości języka angielskiego min. na poziomie dobrym
- znajomości obsługi pakietu MS Office
- komunikatywności, łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- samodzielności
inicjatywy i zaangażowania w wykonywane zadania

Oferujemy

- pracę w młodym dynamicznym zespole
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach