Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Bonin
    (08-221)

Praca na stanowisku Pomocnik spawacza

Bonin

, Inter-metal

Pomocnik spawacza
Bonin

Opis stanowiska

obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metali
ustawianie do spawania
kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym

Wymagania

umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
wykształcenie min. zawodowe techniczne
gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Mile widziane:

znajomość rysunku technicznego
uprawnienia spawalnicze MIG/MAG lub TIG

Oferujemy

stabilną pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji
możliwość rozwoju zawodowego